E zbulon prestigjozia italiane, Ronaldo do qëndimin te Juve

 Cristiano Ronaldo pritet ta vazhdojë kontratën me Juventusin.

Sipas “Gazzetta dello Sport”, agjenti i Ronaldos Jorge Mendes i ka kërkuar Juventusit të vazhdojë kontratën e klientit të tij.

CR7 ka kontratë deri në Qershor të vitit 2022, dhe mund ta vazhdoj atë për një vit deri në 2023.

Kohëve të fundit kishte shumë zëra që e lidhni 36-vjeçarin me një kalim te Man Utd dhe PSG por duket se ai do të qëndrojë në Italii. /albeu.com/


Shtuar 4.07.2021 11:25