999 rezultate për

vip-a

U deformuan pas operacioneve plastike? VIP-at shqiptar që janë penduar (FOTO LAJM) Të gjitha njësoj. Një fiksim absurd i VIP-ave i cili ka kaluar pak nga pak edhe tek vajzat e thjeshta shqiptare është ma
Videoja më e re virale, VIP-at çohen në ajër nga frika (VIDEO) Një video është bërë virale këto ditë në rrjet. Bëhet fjalë për videon e filmuar në prapaskenën e EllenTvShow ku njer
Mes tyre edhe 2 shqiptare, si u veshën VIP-at në "Grammy Awards 2020" (FOTO LAJM) Ditën e djeshme në Los Angeles u mbajt ceremonia e 62 e çmimeve Grammy. Dhe si gjithmonë në ceremoni të këtij lloji,
VIP-at që e pranuan hapur se vuajnë nga ankthi (FOTO LAJM) Ankthi dhe depresioni janë dy probleme të shëndetit mendor që sa vjen dhe po shënojnë një rritje edhe në vendin tonë.
VIP-at shqiptarë që nuk pyesin, pinë hapur "bar" (FOTO LAJM) Tashmë të pirit lëndë narkotike është kthyer në një trend, dhe të gjithëve ju duket vetja shumë "cool" (interesant) teks
VIP-at që thyen "tabu" e të veshurit 2 herë të njëjtat rroba (FOTO LAJM) Moda e ditëve të sotme ka rregulla shumë të rrepta, si përshembull është gabim të veshësh në dy dalje të njëjtat rroba.
Maliqi-Gjonajt: VIP-at po dalin nga burgjet, brenda rrinë hallexhinjtë Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj është duke raportuar në Komisionin e Sigurisë për amnistinë në burgje, teksa një mo
Aplikacioni që po turpëron VIP-at, duken të frikshme pa grim (FOTO LAJM) Ka me dhjetëra aplikacione që mund t’i përdorni për t’i bërë “selfiet” tuaja më të bukura sesa dukeni në jetën reale. Në
Tradhtuan njëri-tjetrin? VIP-at shqiptarë që ranë pre e skandaleve pas ndarjes Tradhtia është padyshim një nga temat që gjithmonë përflitet dhe ngjall interes tek publiku. Por sidomos kur ndodh m
Më bukur se kurrë, çfarë kanë veshur VIP-at kur kanë takuar Mbretëreshën? (FOTO LAJM) Të takosh mbretëreshën duket si një nga gjërat më të sikletshme në jetë. Dhe ndoshta edhe më emcionuesja. Por ju shko
"Na mblodhi eventi", VIP-at shqiptarë shkëlqejnë me veshjet luksoze (FOTO LAJM) Eventet në shqipëri po kthehen çdo dditë e më shumë në ngjarje të rëndësishme, e sidomos për VIP-at. Vetëm para pak d
Nga fasulet te suxhuku, VIP-at shqiptarë zbulojnë çfarë i "ndez" në shtrat (FOTO LAJM) Cili është ushqimi juaj i preferuar para raportit intim, është pyetja që ka ngacmuar disa nga VIP-at shqiptarë të cilët
Ikën nga Shqipëria për një tjetër jetë, çfarë bëjnë sot VIP-at? Largimi i VIPave na Shqipëria drejt vendeve të tjera për një karrierë apo jetë më të mirë tashmë nuk është më një e re.
Të zhytur në luks, ku i gjeti 2020 VIP-at shqiptar (FOTO LAJM) Festat e fundvitit bënë që shumë figura të njohura pas angazhimeve në televizion ose festës me familjen dhe më të dashur
I publikuan fotot me VIP-at, gruaja e shqiptarit të ekzekutuar merr vendimin drastik Ekzekutimi i një producenti para gruas dhe fëmijës së tij në Londër në prag të Krishtlindjes ka qenë i lidhur me disa vr
Në fillim dhe në fund të dekadës, kështu u dukën VIP-at shqiptarë (FOTO LAJM) Ndryshimet që kanë pësuar VIP-at me kalimin e viteve janë tema më e nxehtë e këtyre kohëv. Edhe në Shqipëri trendi pë
Sharje e kapje prej flokësh, 10 sherret më të bujshme të VIP-ave shqiptarë në 2019-ën (FOTO LAJM) Edhe ky vit nuk kaloi pa sherre në shoëbizin shqiptar të cilat duhet thënë shpeshherë marrin vëmendjen më të madhe. Këto
Nga Rita Ora te Victoria Beckham, VIP-at me të cilët shoqërohej gruaja e shqiptarit të ekzekutuar në Londër Ekzekutimi i një producenti para gruas dhe fëmijës së tij në Londër në prag të Krishtlindjes ka qenë i lidhur me disa vr
Victoria Beckham dhe Rita Ora, VIP-at që shoqërohej gruaja e shqiptarit të vrarë në Londër (FOTO LAJM) Natën e Krishtlindjes u vra tragjikisht në Londër shqiptari Flamur ‘Alex’ Beqiri në sy të gruas dhe fëmijës së tij të mi
Nga Maluma tek J-Balvin: Kejvina tregon mesazhet që i kanë dërguar VIP-at botërorë (VIDEO) Kejvina Kthella është ndër modelet më të ndjekura në Instagram dhe tanimë fama e saj i ka kaluar kufijtë. Kejvina ka rën