FOTO/ Pas bujës që bëri Graciano me deklaratën e tij, habit veprimi i fundit i Argjirës

Graciano Tagani trazoi gjithë shtëpinë e “Big Brother VIP” mbrëmjen e djeshme me një deklaratë të bërë në lidhje me Romeon dhe Erjolën.

Mirëpo vëmendje ka marrë edhe veprimi i Argjirës.

Teksa prisnim ndonjë reagim prej saj, kemi zbuluar diçka tjetër: Argjira ka fshirë çdo postim ku shihej krah Gracianos, duke lënë vend për dyshime se mes çiftit ka krisje.


Shtuar 8.05.2024 17:46