VIDEO / Tifozët e Realit ofendojnë Leo Messin para ndeshjes me Bayernin

Tifozët e Real Madridit kanë filluar organizimin para ndeshjes ndaj Bayern Munich.

Një grup i mbledhur pak pranë stadiumit, ka ofenduar ish futbollistin e Barcelonës dhe PSG’së, Leo Messin.

Mes të tjerash, u dëgjuan thirrje të ndryshme kundër tij, një futbollist që tradicionalisht i ka shkaktuar probleme Real Madridit.


Shtuar 8.05.2024 19:11