999 rezultate për

tradhtuar

Ja i dashuri i ri i Rita Ora-s (FOTO LAJM) Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Rita Ora është në lidhje me Dj Calvin Harris, shkruan The Sun. Çifti, dy nga emrat
Kundershtari "përulet", Ronaldinho dhuron spektakël (VIDEO) "Përuljen" dhe respektin që mbrojtësi Joe Torrico ka treguar ndaj Ronaldinho-s në ndeshjen The Strongest- Atletico Minei
Tradhtia në gjenet tona? Dr. Hermann Weiss, mjek në Institutin për hulumtime shkencore të njeriut shpjegon se njeriu nga natyra nuk është i kriju
Tradhtia në ëndërr K U ka ndodhur ndonjëherë të shihni një ëndërr duke tradhtuar partnerin? Duket, kjo është një ëndërr mjaft e shpeshtë dh
Tradhtar i pandrequr, për një vit 19 herë (VIDEO) Ai e ka tradhtuar me 19 femra në vetëm një vit lidhje. Kjo është deklarata e Kat Von D, e cila akuzon ish të fejuarin e
KFOR-i tradhtoi besimin e serbëve Duke thyer barrikadën në Jarinjë, të mërkurën në mëngjes, KFOR-i ka tradhtuar besimin e serbëve të veriut të Kosovës, ka
Eva Longoria: Divorci më bën të qaj Eva Longoria është shprehur se kur kujton divorcin e saj nga Tony Parker emocionohet shumë edhe pse tashmë ka nisur një
Krasniqi: Viktimë e kompromisit politik Presidenti në detyrë i Kosovës, njëkohësisht sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Jakup Krasniqi thotë se nuk
Shkëndija: Ndjehemi të tradhtuar nga Renova nga Bekri AJDINIHumbjen që pak kush e kishte pritur ka indinjuar drejtuesit e klubit “kuqezi”, të cilët me gjakftohtësi
Nuk e kam tradhtuar Anistonin Ai ka thënë në një deklaratë për shtyp se asnjëherë nuk e ka tradhtuar aktoren