999 rezultate për

rafinha

Tare: Pengu i merkatos? Rafinha i Barçës Rafael Alcantara do Nascimento, i njohur shkurt me emrin Rafinha, është pengu më i madh në karrierën e Igli Tares si Dre
Probleme për Bayernin, dëmtohet Ribery e Rafinha Fillojnë dhimbjet e kokës pa nisur ende faza e dytë e Bundesligës për trajnerin e Bajernit të Mynihut, Pep Guardiola. Ka
Formacionet e Elche-Barça, yjet e kanë pushim (FOTO LAJM) Luis Enrique ka publikuar listën e futbollistëve të grumbulluar për ndeshjen e kthimit në Kupën e Mbretit kundër Elches,
Fiorentina, dy goditje të tjera nga Bayern (FOTO LAJM) Sipas asaj që raportojnë mediat italiane, Fiorentina pasi bëri të sajën Mario Gomez nga Bayern Munchen, synon edhe dy fu
Bundesliga, perplasja Sammer-Klopp (VIDEO) Drejtori sportiv i Bayern Munchen, Matias Sammer, nuk i ka mbajtur dot nervat ndaj trajnerit të Borussia Dortmund, Jurge
Ja si ndryshon Barcelona (FOTO LAJM) Barcelona pritet të bëjë disa ndryshime të rëndësishme gjatë merkatos së verës. Pothuajse kampionë të Spanjës, katalanas
Bundesliga, Bayern shkatërron Fortuna Duseldorf (VIDEO) Bayern Munchen ka shpartalluar 5 me 0 skuadrën e Fortuna Duseldorfin. Dy golat e parë janë shënuar në pjesën e parë nga
Bayern Munchen rrëmben edhe Rafinhan Pas transferimit të ish-portierit të Schalkes,Neuer, Bayern ka kompletuar me sukses edhe e transferimin e lojtarit te Ge
Rafinha: I lumtur në Itali Braziliani Rafinha është transferuar në verë nga Schalke 04 tek Genoa dhe shprehet se është i lumtur me jetën që po bën
Barcelona pas Rafinhas Barcelona është e interesuar për mbrojtësin e Schalke 04, Rafinha. E përditshmja sportive gjerm
Rafinha, Bale dhe Beckham ne planet e Milanit per janar Milani tashmë ka filluar të mendojë për afatin kalimtar të janarit, për të provuar sh