999 rezultate për

premtuar

Berat Gjimshiti mund të largohet nga Atalanta Berat Gjimshiti mund të largohet nga Atalanta. Mbrojtësi i kombëtares shqiptare mudn të transferohet te klubi madh turk
Irritohen infermierët: Rama na mashtroi, u premtua rritje pagash 20% Edhe infermierët bëjnë pjesë në grupin e profesionistëve që po largohen masivisht nga Shqipëria, duket se qeveria nuk po
Nuk u ngop duke e rrahuar, Khabib mban premtimin (VIDEO) Ndeshja mes McGregor dhe Khabib ka tërhequr vëmendjen e të gjithë botës pasi të dy "luftëtarët" janë më të famshmit e UF
Ancelotti kontakton mesfushorin e PSG, i premton sukses Carlo Ancelotti pas ardhjes te klubi i Napolit po tenton që të forcojë skuadrën dhe ka si objektiv disa nga lojtarët më
Getoari të përgatitet: Marina ka premtuar ta rrahë Getoari dhe Marina janë një ndër çiftet më të përfolur të momentit dhe mjaft të dashur për publikun. Pas martesës së
Zv.presidenti i PE-së insiston: S'ka datë për liberalizim Zëvendëspresidenti i Parlamentit Evropian, Rainer Wieland është shpallur qytetar nderi i komunës së Drenasit. Nga aty, W
Nuk lodhen së premtuari, ende flet për liberalizimin e vizave Liberalizimi i vizave do të ndodh në fund të këtij viti, pasi që Kosova ka përmbushur të gjitha kriteret të cilat janë d
Kaq vite jashtë skenës, Ami e përmalluar “Dancing With the Stars” këtë vit i është besuar Almeda Abazit dhe për këtë fakt mesa duket Ami është shumë e mërzitur.
Zien Serbia pasi Jeremiç e pranoi se Kosova do të hyjë në OKB Kryetari i Partisë Kombëtare në Serbi, Vuk Jeremiç tha sot gjatë ditës, se presidenti serb ua ka premtuar amerikanëve ul
KE nesër publikon raportin, ku janë vizat e premtuara? Deutsche Welle ka publikuar një shkrim duke u bazuar në burime në Bruksel. Aty thuhet se Shqipëria e Maqedonia pritet të
FSHF gënjeu, UEFA nuk do t’i japë paratë e premtuara Tiranës Klubi i Tiranës ka pësuar një goditje të rëndë financiare. UEFA i ka anuluar paratë që do merrte si shpërblim për pjesëm
Ju kanë premtuar viza? Ambasada Amerikane ka një lajmërim të rëndësishëm Nuk janë të pakta rastet ku shqiptarët janë ankuar se janë mashtruar nga persona të ndryshëm të cilët i kanë premtuar vi
Familjarët e Grupit Kumanova marrin 290 mijë eurot e premtuara Vendimi i kryeministrit, Ramush Haradinaj, i marre në fund të vitit të kaluar për ndarjen e 290 mijë eurove për familjar
Aktorja turke e serialit “Më fal”, premton se do t'i vizitojë shqiptarët (VIDEO) Ajo u bë e njohur në shtetin turk në saje të rolit të “Baharit” në serialin “Më fal (Beni Affet)”. Por, përveç famës
Arrestohet mashtruesi që turpëroi kryetar komunash dhe drejtorë shkollash SH. A.(28 vjeç) nga Komuna e Ferizajt i dyshimtë për mashtrime në emër të organizatës gjermane GIZ është arrestuar nga p
U tha se ishte shtatzënë, Orinda Huta publikon foton e premtuar (FOTO LAJM) Një fotografi e Orinda Hutës e postuar pak ditë më parë në rrjetet sociale nga vet ajo dhe nuk munguan pyetjet e shumta
I premtonte viza dhe i mashtronte, arrestohet pas 7 vitesh korçari Një 56-vjeçar nga Korça është arrestuar nga policia , pas 7 vitesh në arrati, ndërkohë që ishte dënuar nga Gjykata për
Ministrit i shtohet edhe një rrogë falë qytetarëve, i falenderon Uran Ismaili përveç detyrës së ministrit të Shëndetësisë në Kosovë sot zyrtarisht ka marrë edhe një detyrë të re. Atë të
Këto janë tre prioritetet e kryetarit të ri të Komunës së Sarajit Kryetari i ri i Komunës së Sarajit, Blerim Bexheti, sot zyrtarisht ka filluar punë në komunë. Bexheti në një deklarat
Milikie Halimi: Do të realizoj të gjitha sfidat e premtuara Banorët e Komunës së Haraçinës, në zgjedhjet komunale të 15 tetorit, me 3.67 vota ose 57.81% zgjodhën kryetaren e re të