999 rezultate për

perballem

Femrat po margjinalizohen! Në Kosovë, ne përballemi me realitete të ndryshme rreth emancipimit dhe pjesëmarrjes aktive të gruas në proceset shoqëro
Kontakti me qytetarët, në themel të punës së mjekut të familjes "Tranformimi i sistemit shëndetësor në një sistem në funksion të qytetarit, qoftë pacient apo edhe individ i shëndetshëm
Leonardo i PSG: Do të përballemi me ekipin më të mirë Drejtori sportiv i Paris Saint Germain, Leonardo, është shrpehur optimist për përballjen në çerekfinale me Barcelonën.
Puyol: Dua të përballem me Milanin Kapiteni i Barcelonës, Carles Puyol do të donte të përfitonte nga situate jo e mirë e Milanit në këtë sezon, për t’i pas
Bojan: Nuk dua të përballem me Barçan Sulmuesi i Milan Bojan Krkiç ka folur për mikrofonat e Milan Channel pas humbjes dë djeshme në Champions League kundër Z
Monti-Merkel: Të përballemi sëbashku me vështirësitë Kryeministri italian, Mario Monti dhe kancelarja gjermane Ankela Merkel janë takuar sërish të mërkurën për të diskutuar
Cameron: Në 2012 përballemi me 3 sfida kryesore Kryeministri britanik David Cameron në fjalën e tij në Forumin Ekonomik të Davos paralajmëroi liderët e botërorë se Euro
I kam kërkuar Interit të fitojë I ardhur në Abu Dhabi për të ndjekur Interin e tij në gjysmëfinalen e botërorit për klube, Massimo Moratti e di tashmë s
Vokshi-Ramës: Përballemi në debat televiziv Deputetja e Partisë Demokratike Albana Vokshi ka lëshuar akuza të tjera për afera korruptive ndaj kryebashkiakut Rama dh
Topalli: Po perballemi me situate absurde Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli ka folur në seancën plenare për zhvillimet e fundit politike në
Ferguson: Dime si te perballemi me Chelsean Trajneri i Manchester Unitedit, Alex Ferguson, thotë se skuadra e tij ka përvojën dhe kualitetin për