999 rezultate për

ketij

Koronavirusi lë Vlorën pa aeroport, Agjencia e Prokurimit Publik pezullon procedurat Situata që po kalon vendi si pasojë e koronavirusit ka bërë që të anulohen shumë projekte të rëndësishme në vend. Në
Zi në familjen e Guardiolas, koronavirusi i merr jetën nënës së trajnerit Një nga trajnerët më të mirë në botë, Pep Guardiola, ka marrë lajmin më të keq të mundshëm. Nëna e Pep Guardiola, Dol
Spalletti rikthehet në "radarët" e Milanit, projektohet si pasuesi i Piolit! Me Ralf Ragnick që duket gjithnjë e më larg Milanit, kuqezinjtë për stolin e kanë hedhur vështirimin nga një dëshirë e v
"Mirënjohje shqiptarëve", këngëtari italian bën falenderimin emocionues Këngëtari italian, Albano Carrisi ka shprehur mirënjohjen ndaj popullit shqiptar i cili dërgoi 30 mjekë dhe infermierë
Eksperti kinez jep lajmin e mirë: Në fund të këtij muaji COVID-19 do të jetë nën kontroll Koronavirusi i ri, COVID-19 ka infektuar deri tani 961,725 shtetas në të gjithë botën, ka vrarë 49,165 njerëz dhe të sh
"Lufta" mes Giroud dhe Benzema, Griezmann mban anën e këtij lojtari Antoine Griezmann ka zgjedhur kryesisht të marrë rrugën e mesme midis përplasjes mes Olivier Giroud dhe Karim Benzema, p
Një këndvështrim ndryshe ndaj koronavirusit? Historia e këtij çifti na befasoi Shumë çifte janë duke zbuluar gjëra të reja që pëlqejnë dhe urrejnë tek njëri-tjetri gjatë kësaj periudhe izolimi Ndosht
Të dyshuar për koronavirus, dalin negativ tre rastet në Korçë Fatmirësisht kanë rezultuar negativ tre rastet e dyshuara për koronavirus në Korçë. Mostrat e tyre u dërguan ditën e
Meta nuk harron, i rikthen Ramës për shqyrtim Kuvendit ligjin e pronave Presidenti Ilir Meta ka kthyer në Kuvend Ligjin për Përfundimin e Proceseve Kalimtare të Pronësisë, i cili u miratua në
Ky qytet i Shqipërisë vendos "traun": Nuk lejohet të futet askush Policani ka gjetur një formë origjinale për t’u mbrojtur nga koronavirusi. Prej disa ditësh, në hyrje të qytetit ësht
Presidenti i Federatës Italiane të Futbollit hedh poshtë dështimin e këtij sezoni: Serie A rikthehet në korrik dhe gusht Presidenti i Federatës së Futbollit të Italisë (FIGC), Gabriele Gravina, e ka hedhur poshtë idenë e dështimit të këtij
Koronavirusi: Instituti i farmaceutikës në Itali jep OK për testimin e ilaçit japonez Ministri italian i Shëndetësisë, Roberto Speranza, tha se AIFA ka rënë dakord për testimin e ilaçit japonez kundër gripi
Pandemia e Koronavirusit, si u gjunjëzua bota e sportit E pësoi edhe sporti, e sidomos futbolli në vendin tonë, që nuk i shpëtoi këtij virusi vrastar. Në Kategorinë Superiore n
Si u gjunjëzua bota e sportit nga koronavirusi Pandemia e Koronavirusit pati një ndikim të menjëhershëm në botën sportive, sa detyroi të gjitha Federatat e disiplina
Premier League ka planin gati, kur nis ky sezon, kur mbaron dhe fillimin e sezonit tjetër Premierliga duket se tashmë ka hartuar planin për të dalë nga situata e jashtëzakonshme. Kampionati elitar i futbolli
Koronavirusi detyron Ibrahimovic të mendojë pensionimin Tashmë edhe mund të kemi parë ndeshjen e fundit të Zlatan Ibrahimovic, nëse Serie A nuk zhvillon këtë edicion sipas plan
Këngët nuk do të pranohen vitin e ardhshëm në Eurovision, ç'do ndodhë me Arilenën (FOTO LAJM) Organizatorët e Eurovision Song Contest po mundohen të gjejnë një zgjidhje alternative pas konkursi i këtij viti u anulu
KORONAVIRUSI/ Yuri Kim mesazh mjekëve e policëve shqiptar: Ju mishëroni vlerat e këtij populli! "Ju mishëroni çdo gjë që e gjithë bota adhuron te Shqipëria dhe populli shqiptar, kurajo, besnikëri dhe këmbëngulje, pav
Spitali i Gjakovës-qeveritarëve: Spitali ka nevojë për maska e pajisje tjera, jo për fotografi Spitali rajonal “Isa Grezda” në Gjakovë përmes një njoftimi për media ka bërë të ditur se Spitali ka nevojë për maska e
Tërhiqet Rangnick, nuk bindet nga projekti i Milanit? Emërimi i Ralf Rangnick në pankinën e Milan dukej një çështje e përfunduar në fillim të marsit, favorizuar nga dëshira e