999 rezultate për

kerr

John Kerry në Tiranë, ja si boshatiset kryeqyteti (FOTO LAJM) Ditën e sotme tek pritet mbërritja e Sekretarit amerikan të Shtetit John Kerry, Tirana është thuajse e boshatisur. Pë
Kerry lidhje gjaku me familjen mbretërore shqiptare Sekretari amerikan i Shtetit, John Kerry për shqiptarët nuk është vetëm njeriu i dytë më i pushtetshëm në SHBA dhe në Bo
Sekretari amerikan John Kerry vjen sot në Tiranë Sekretari amerikan i Shtetit vjen sot në Tiranë në një vizitë 3 orëshe. Tirana është zbukuruar me flamuj shqiptarë dhe a
Çfarë mesazhi do sjellë Kerri në Tiranë? Nga Blendi Fevziu – Xhon Kerri pritet te zbrese neser ne Tirane ne nje vizite qe zgjat as me shume dhe as me pak se s
Ja deputetët e PD që do ta takojnë Kerryn Lulzim Basha dhe disa deputetë të Partisë Demokratike do të takojnë nesër sekretarin amerikan John Kerry. Deputetët d
Ngjela "godet" sërish: Meta të dorëhiqet pasi Kerry nuk po e takon Spartak Ngjela ka shkruar se kreu i Kuvendit Ilir Meta duhet të japë dorëheqje pasi sekretari amerikan John Kerry s'po e
Ja si duket tani Miranda Kerr (FOTO LAJM) Ajo duket e bukur gjithmonë, çfarëdo të bëjë me veten e saj, por siç duket këtë herë ajo ka bërë një veprim që se kishte
AKZ ka një kërkesë për Kerry-n (VIDEO) Bulevardi “pushtohet” Kuq e Zi: Mr.Kerry mos tako qeveritarët kriminelë dhe publiko emrat e tyre. Aleanca Kuq e Zi ka
Pse Kerry nuk e takon Metën?! Sekretari Amerikan John Kerry ka konfirmuar se gjatë vizitës në Tiranë do të takojë Edi Ramën dhe kryetarin e opozitës L
Kerry në Tiranë, ja kë do të takojë Të dielën paradite të datës 14 shkurt pritet të vijë në Tiranë sekretari amerikan i Shtetit John Kerry. Në orën 09
Kerry do ta takojë Thaçin në Tiranë Sekretari Amerikan John Kerry do të takojë në Tiranë edhe Hashim Thaçin, i cili më 14 shkurt do të gjendet në kryeqyteti
Ilir Meta jashtë axhendës së John Kerry-t në Tiranë Tashmë është e konfirmuar se sekretari amerikan John Kerry nuk do e takojë Ilir Metën. Për rrjedhojë, kjo do të jetë her
Tirana blindohet për 3 orë me ardhjen e John Kerry-t Policia e Tiranës ka marrë masa shtesë të një niveli maksimal, për të garantuar mbarëvajtjen e vizitës së zyrtarit të la
Nishani do presë të dielën John Kerry-n Zyra e Shtypit e Presidencës, përmes një deklarate për mediat ka njoftuar se Presidenti i Republikës, Bujar Nishani, do
Arrihet armëpushimi një-javor në Siri Sekretari amerikan i Shtetit, John Kerry ka njoftuar se takimi ndërmjet fuqive botërore për krizën në Siri ka përfunduar
Kerry te dielën në Tiranë Sekretari Amerikan i Shtetit, John Kerry, me datë 14 shkurt vjen në Tiranë. Mësohet se në aeroportin e Rinasit ai do të
Kerry në Tiranë, Rama e Berisha debat për muxhahedinët Ish-kryeminstri i vendit Sali Berisha, u përpoq ta reduktojë rëndësinë e vizitës se Sekretarit John Kerry, tek muxhahedi
SHËNIM/ John Kerry në Tiranë dhe kushtet mbi të cilat u ra dakord për Byronë e Hetimit Nga Albeu.com Miratimi i projektligjit për ngritjen e Byrosë Kombëtare të Hetimit është një ndër lajmet që jep
Ja çfarë pritet të diskutojë Kerry në Tiranë Sekretari amerikan i Shtetit, John Kerry nuk do të qëndrojë shumë gjatë në Tiranë të dielën, por mesazhet e tij do të je
Rama: Vizita e Kerry-t, e rëndësishme në kohë sfidash të përbashkëta Kryeministri Edi Rama përshëndeti lajmin e dhënë nga Departamenti Amerikan i Shtetit se John Kerry do të vizitojë Shqipë