999 rezultate për

gjysme

Miley Cyrus gjysmë e zhveshur para pasqyrës (FOTO LAJM) Këngëtarja amerikane, Miley Cyrus ka treguar se është nisur drejt Evropës. Ajo ka publikuar disa imazhe në ‘InstaSory
Finalja e Europa League luhet me stadiumin gjysmë të zbrazur Finalja e Europa League mund të luhet para mijëra vendeve të zbrazëta. Sponsorët i kanë kthyer biletat ndërsa Chelsea
27 vite më parë kur mafia tronditi Italinë: Gjysmë ton dinamit për vrasjen e Giovanni Falcones Si sot 27 vite më parë, mafia do të bënte një goditje të forta ndaj ligjit në Itali duke vrarë me një sasi të madhe dina
Valverde nuk largohet, nis planet për sezonin e ardhshëm Ernesto Valverde e ka përkrahjen e klubit për ta mbajtur postin e trajnerit edhe pas eliminimit të papritur të Barcelonë
Vdekja e majorit Klodian Tanushi, ulet në gjysmë shtizë flamuri shqiptar në NATO Pas vdekjes edhe të majorit Klodian Tanushi, flamuri shqiptar në bazën e NATO-s në Camp Arena në Heart Afganistan është
Aktorja 50-vjeçare pozon gjysmë e zhveshur (FOTO LAJM) Kohë më parë ajo festoj ditëlindjen e saj të 50-të , por së fundi e dëshmoj që mosha për të mbetet vetëm në letër. Je
Kjo është modelja shqiptare që po çmend Italinë (FOTO LAJM) Është momenti i artë i një tjetër vajze shqiptare që të lërë gjurmët e saj të suksesit në shtetin italian. ndër vit
Finalja e parakohshme, Barcelona-Liverpool: Formacionet zyrtare Barcelona është në kërkim të finales së parë në Ligën e Kampionëve që prej vitit 2015, derisa Liverpooli e synon finalen
Pas gjysmë shekulli numri i të vdekurve do të kalojë të gjallët në FB Brenda 50 viteve, përdoruesit e Facebook që do të ndërrojnë jetë, mund të jenë në një numër më të madh se ata që do të j
Matthijs de Ligt vendos rekord të ri në Champions League Goli i Matthijs de Ligt ndaj Juventusit kualifikoi për në gjysmëfinale Ajaxin, që në sfidën e parë ndaj Tottenham fituan
PSG dhe mallkimi Champions, francezët humbin Neymar për gjysmën e fazës së grupeve Ylli i Paris Saint-Germain, Neymar, është skualifikuar për tri ndeshje në Champions League për fjalët fyese të përdorura
Kapet mbi një ton e gjysmë marijuanë në Itali, arrestohen trafikantët shqiptarë Në brigjet e Salentos, policia italiane ka sekuestruar një sasi të madhe droge. "La Republica" shkruan se mbi 1 ton e
Kjo do të jetë fanella e Juventusit për sezonin e ardhshëm (FOTO LAJM) Fanella e Juventus për sezonin e ardhshëm është zbuluar në rrjetet sociale, ajo është me një vijë rozë në mes. Sipas
Jurgen Klopp injoron Barcelonën: Fokusin e kemi në Premier League Jurgen Klopp është zotuar t’i injorojë siç thotë, broçkullat në lidhje me përballjen gjysmëfinale të Liverpoolit kundër
Presidenti i Tottenhamit hap thesin, super premio nëse fiton Champions-in Askush nuk do ta mendonte që në fillim të sezonit skuadra e Tottenhamit do të shkonte deri në gjysmëfinale të Champions-
Anglia "pushton" Europën, 4 skuadra në gjysmëfinale Futbolli anglez në dekadën e fundit është rritur ndjeshëm. Jo më kot Premier League cilësohet si një kampionatet më të f
Totthenham kualifikohet mes “drithërimave”, pas 57 vitesh në gjysmë-finale (VIDEO) Tottenham ka arritur të kualifikohet në gjysmë-finale mes drithërimave. Kjo mund të quhet humbja më e ëmbël për spurs.
Liverpool “lojë fëmijësh” përballë Portos, pret Barcelonën në gjysmë-finale (VIDEO) Liverpooli ka kaluar në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve për vitin e dytë radhazi, pasi e shkatërroi Porton në çerekf
Formacionet zyrtare: Manchester City-Tottenham, vendasit kërkojnë përmbysjen Manchester City e mirëpret Tottenhamin në Etihad Stadium sonte në orën 21:00, në përpjekje për ta arritur gjysmëfinalen
Barcelona het-trick përballë United dhe kalon në gjysmë-finale (VIDEO) Lionel Messi e ka frymëzuar Barcelonën drejt gjysmëfinales së parë në Ligën e Kampionëve që prej vitit 2015, duke shënua