999 rezultate për

f4f4f4

Ndër pastiçieret më të mira në Zvicër, bën tortën me flamur shqiptar (VIDEO) Ajo është një kuzhiniere shqiptare e cila jeton jashtë Shqipërisë po që ka korrur sukses me websitin e saj dhe jo vetëm
Aurela Gaçe me Skerdin për dore: “18 vjet më parë nuk e kuptoja!” (FOTO LAJM) Aurela Gaçe është bërë romantike dhe ka publikuar sot një foto me partnerin e saj Skerdi. Të dy të kapur për dore në
Melinda tallet keq me Taynën dhe Dafinën, kënga është e vjedhur nga Drake (VIDEO) Tayna dhe Dafina Zeqiri thyen internetin me këngën e tyre më të re “Bye Bye” që ishte dhe bashkëpunimi i tyre i parë.
“Projekti nuk është vetëm i imi”, Capital T zbulon të reja për koncertin gjigant në Tiranë (VIDEO) Në datën 19 të muajit shtator, Capital T ka lajmëruar të gjithë fansat se do të mbajë një koncert gjigant në sheshin “Në
“Enca aktore o lal”, këngëtarja flet për herë të parë për eksperiencën në filmin e Ermal Mamaqit (FOTO LAJM) Së shpejti, aktori dhe producenti i njohur Ermal Mamaqi do të sjellë filmin e tij më të ri të titulluar “I love Tropoja”
"Më mirë të jesh beqare?", mimika e Eneda Tarifës sapo i tregoi të gjitha (VIDEO) E ftuar së fundmi në emisionin “Treshat” me Bora Zemanin dhe dy vëllezërit Veshaj, ishte këngëtarja e njohur Eneda Tarif
Baby G i bën diss të fuqishëm Taynës dhe Rinës, prisni reagime (VIDEO) Baby G është një ndër këngëtaret më të preferuara për publikun shqiptar dhe jashtë saj. Ajo është shumë aktive në rrj
Enca s'ka turp dhe i jep një mesazh meshkujve që nuk e çojnë në orgazëm (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Enca, ka postuar në Instagram foto në bikine duke theksuar linjat e saj. Enca ka shkruar “Nëse n
Me këmishë nate dhe shampanjë në dorë, Beatrix provokon imagjinatën e fansave (FOTO LAJM) Beatrix Ramosaj është një ndër këngëtaret më të talentuara dhe të dashura për publikun shqiptar dhe kosovar. Ajo ësht
Zgjodhi më të bukurën! Ardit Gjebrea zbulon prezantuesen e “Këngës Magjike” (FOTO LAJM) Ardit Gjebrea ka zbuluar emrin e bukuroshes që do ta shoqërojë këtë vit në festivalin “Kënga Magjike”. Përmes një fot
Nevina ti je? Moderatorja ndryshon look dhe nuk njihet më (FOTO LAJM) Gjatë këtyre viteve që ka qenë pjesë e ekranit, Nevina Shtylla ka qenë ndër të paktat moderatore që i ka qëndruar besnik
Seksi dhe sensuale, Françeska Jaçe "qeras" fansat me një kërcim (VIDEO) Isha banorja e Big Brother, Françeska Jaçe nuk ka ndaluar asnjëher së qenuri në qëndër të vëmendjes si në median rozë as
Dafina dhe Tayna performojnë për herë të parë bashkë, "shkundin" publikun (VIDEO) Ato para pak ditëve kanë publikuar bashkëpunimin ‘Bye Bye’. E mbrëmë Tayna dhe Dafina Zeqiri kanë performuar bashkë n
Dikush i tha Bebe Rexhës se është plakur, 29 vjeçarja nuk i la gjë pa thënë (FOTO LAJM) Bebe Rexha është një ndër këngëtaret shqiptare më të suksesshme në të gjithë botën dhe është shumë e angazhuar me projek
Stresi i kthehet "realitetit", tallet me policinë në mes të qytetit (VIDEO) Menjëherë sapo doli nga burgu, reperi Stresi ka nisur jetën e tij si një “gangster”! Së fundi një video e tij është p
“Përqafojeni nënën si të jetë hera e fundit!” Aktorja shqiptare bën dedikimin prekës (FOTO LAJM) Gati një muaj pas dasmës me partnerin Arbnor Pacolli, aktorja Fiona Gllavica ka bërë një rrëfim prekës në Instagramin e
Një tjetër largim i bujshëm nga "Digitalb", moderatorja e "braktis" pas 10 vitesh (VIDEO) Nuk kanë qenë të pakta kohë e fundit ndryshimet e ekraneve për Vip-at. Sezoni i ri do të vijë me shumë ndryshime edhe në
Gigi Hadid fëlliq ishullin e famshëm Grek: Nuk kthehem më kurrë atje (FOTO LAJM) Gigi Hadid u kthye në viktim të një grabitje taksa kalonte pushimet në ishullin e famshëm Grek, Mykonos. Nuk është he
Nga Naploni në Soprano, Flaka Krelanin e frymëzon pishina për akapella (VIDEO) Flaka Krelani është ndër këngëtaret e njohura shqiptare e cila njohet për aftësitë e forta si këngëtare. Këngëtarja k
"Shpirt sirene", e lagur dhe transparente Luana nuk i le vend imagjinatës (FOTO LAJM) Luana Vjollca është një nga personazhet më të ndjekura shqiptare në rrjetin social Instagram. Duke e ditur mirë influ