999 rezultate për

bayerni

Rashica te Bayern? Nëse Bayerni kërkon lojtarë të rinj dhe të talentuar, bën mirë të hedhë sytë nga Werder Bremeni. Milot Rashica është
Lampard pa përvojë, Bayerni i avantazhuar në Champions ndaj Chelsea Sipas ish-yllit të Chelsea, Ballack, Bayern Munchen është favorit ndaj "bluve të londrës" në ndeshjen e fazës së 1/16 në
Bayerni del nga kornizat, hap "thesin" për sulmuesin e Liverpoolit Bayern Munchen po mendon seriozisht për yllin i Liverpoolit, Roberto Firminio. Bavarezët synojnë të përforcojnë sulmi
Bayern bllokohet në shtëpi (VIDEO) Bayern Munich dhe Leipzig nuk kanw shkuar mw shumw se barazimi pa gola. Pjesa e parë e ndeshjes u karakterizua me loj
Barcelona dhe Bayerni nuk e duan, Coutinho i ofrohet Juventusit Coutinho është ndoshta në një nga momentet më të vështira në karrierë për të vendosur për të ardhmen. Ylli i brazilia
Myller gjen kohën e lirë për t'u përballur me pula (VIDEO) Thomas Muller jashtë futbollit vijon të dhurojë skena qesharake. Ylli i Bayernit ka gjetur kohën e lirë duke imituar
Dëmtimi do ta mbajë jasht fushave për disa javë, Bayerni vendos për të ardhmen e lojtarit I huazuari nga Interi te Bayern Munchen, Perisic pëson dëmtim që do ta lerë 2 muaj jashtë fushave. Ky dëmtim duket se ka
Bayerni e mbyll pjesën e parë në avantazhin e 2 golave, Muller shënon golin e 100 në "Allianz Arena" (VIDEO) Bayern Mucnhen është duke mposhtur Schalke 04 në Allianz Stadium. Ndeshja u zhbllokua shumë shpejt me Leëandioëski në
Bayerni kalon në epërsi ndaj Schalke 04 (VIDEO) Është zhbllokuar super ndeshja e javës në Bundesligë. Bavarezët e kanë zhbllokuar shumë shpejt rezultatin me super sulmu
Coutinho si James nuk e bind Bayernin, bavarezët ia lë në derë brazilianin Barçës E ardhmja e Philippe Coutinhos nuk do të jetë te Bayern Munich. I transferuar gjatë verës së kaluar në formë huazimi te
Taktikat e Sarrit e penalizojnë Douglas Costën, Bayerni i gatshëm ta kthejë në Munih Forma e mirë e Paulo Dybalës e ka detyruar trajnerin e Juventusit Maurizio Sarri që të luajë me skemën 4-3-1-2, rreshtim
E zbulojnë mediat spanjolle, Bayerni synon mbrojtësin e Real Madridit Real Madrid e bleu atë për 40 milion euro në verën e vitit 2018, por Alvaro Odriozola nuk ka pasur shumë hapësira. Këtë
Leroy Sane drejt Bayernit Mediat gjermane raportojnë për një largim të mundshëm të Leroy Sanes nga Manchester City në drejtim të Bayern Munchenit.
Neuer në Serie A? Gardiani i portës së Bayern Munchen dhe kombëtares gjermane mund të "divorcohet" nga ekipi aktual pas shumë viteve. S
Bayerni heq dorë nga Sane Drejtori sportiv i Bayern Munichut, Hasan Salihamidzic, e ka përjashtuar mundësinë e transferimit të yllit të Manchester
Bayerni "piketon" yllin e Realit, i huazuar te Dortmund Achraf Hakimi nuk ka tërhequr vetëm vëmendjen e drejtuesve të Real Madrid me performancën dhe zhvillimin e tij te Boruss
ZYRTARE/ Bayern Munchen nënshkruan me "Neuerin" e ri Bayerni ka gjetur zëvendësuesin e Neuer. Ai është Alexander Nübel. Klubi ka bërë të ditur se Alexander Nübel do t’i b
Merkato janari/ Lojtari i Bayernit kërkon largimin, drejt Premier Leagues! Arsenali kërkon të transferojë mbrojtësin e Bayernit, Jerome Boateng. Sipas raportimeve të fundit të “Sky Deutschland
SKANDAL/ Bayern Munich falënderon fansat kosovar në gjuhën serbe (FOTO LAJM) Skuadra e Bayern Munich po falënderon fansat e tyre nga e gjithë bota për mbështetjen që ua kanë dhënë gjatë vitit 2019.
Ylli kosovar: Askush se besonte se do të debutoja për Bayernin kaq shpejt Ylli kosovar Leon Dajaku ka thënë se askush nuk do ta besonte se ai do t’ia dilte të debutonte për Bayern Munich brenda