999 rezultate për

2019

Horoskopi 7 gusht 2019 Dashi Ju pret një ditë pozitive, ndaj përfitoni për të bërë ndonjë projekt të mirë. Do të jeni të karikuar me energji
Aksidenti fatal që ndodhi në Roskovec: Ndërron jetë dhe personi i katërt Ka vdekur edhe personi i katërt i aksidentuar në fshatin Bërnjak të Rahovecit, më 26 korrik. Lajmin e ka konfirmuar z
Meta kthen Kodin Penal: Rrezikon qytetarët Presidenti Ilir Meta ka kthyer mbrapsht ndryshimet në Kodin Penal të vendit duke theksuar se prek interesat e qytetarëve
Horoskopi për ditën e sotme, 6 gusht 2019 ASHI Ëndrrat janë një lojë e mendjes tuaj – nuk janë projeksion i sigurt se çfarë do të ndodhë në të ardhmen. Nëse ke
Horoskopi 6 gusht 2019 Demi Kjo e martë do të ndjejë nevojën për të kapërcyer ndonjë shqetësim fizik dhe për tu relaksuar në praninë e një n
Horoskopi 5 gusht 2019 Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi
Horoskopi 4 gusht 2019 Dashi Bërja e një ndryshimi në jetën tuaj do të ishte një veprim i zgjuar, por jo në këto momente. Ka shumë peshkaqen
Vdekje e tmerre! Parashikimet e Nostradamusit për 2019 Ditët e fundit, në politikën shqiptare ka nisur një debat i ri, pas alarmit të dhënë nga Presidenti Ilir Meta se Ballkan
Ndër qytetet e mëdha Roma është shpallur më e lira, duhet ta vizitoni brenda 2019 Roma është shpallur qyteti i madh më i lirë për turistët dhe duhet të vizitojnë në vitin 2019. Në një studim të ri Ro
Opozita kërkesë KQZ-së: Fillo përgatitjet për 13 Tetorin Ditën e sotme, aleatët e Paritsë Demokratike kanë dërguar një kërkesë në KQZ, ku kërkojnë nisjen e përgatitjeve për zgje
Horoskopi 2 gusht 2019 Dashi Iu pret një fundjavë e rëndësishme, ku Marsi dhe Venusi do të jenë mjaft të favorshëm, ndaj bëni mirë të kapni
Horoskopi 1 gusht 2019 Dashi Dashuria: Gjatë ditës mund të ketë komplikime në dashuri për vendasit e shenjës. Kini kujdes, mund të krijoni n
FIFA zbulon 10 kandidatët për lojtarin e vitit Lionel Messi, Cristiano Ronaldo dhe Virgil Van Dijk, janë në mesin e 10 futbollistëve të nominuar për çmimin Lojtari më
Ulet numri i pasagjerëve që udhëtojnë me tren rritet transporti i mallrave Agjencia e Statistikave të Kosovës (ASK) ka përgatitur publikimin e radhës “Statistikat e Transportit dhe Telekomunikim
Horoskopi 31 korrik 2019 Dashi Marsi do ju mbështesë fort gjatë kësaj dite dhe do dini përherë si të veproni. Ju të dashuruarit do kaloni mome
Zhduket i riu shqiptar në Greqi, policia jep detajet e para Një shqiptar 26 vjeç u zhduk pasditen e së hënës të datës 29 korrik 2019. Policia po kërkon për gjetjen e tij në të gjit
Horoskopi 30 korrik 2019 Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi
Horoskopi 28 korrik 2019 Dashi Sot do mundoheni të merrni disa vendime shumë të rëndësishme, por i/e vetëm nuk do mundeni. Kërkoni ndihmën e m
Meta kundra Ramës, i kthen mbrapsht ligjin për "planifikimin dhe zhvillimin e territorit" Institucioni i Presidentit të Republikës bën me dije se, Presidenti i Republikës në ushtrim të kompetencave të Tij, në m
Shtypi i ditës, 27 korrik 2019 (FOTO LAJM) Njihuni me titujt kryesorë të shtypit për ditën e sotme.