A është Shakira shtatzënë? Videoja e saj e fundit “çmend” fansat (VIDEO)

Shakira është emri që bën jehonë më të madhe në shtypin gossip në këtë fillim vere. Lajmi i divorcit të saj me Gerard Piqué ka qenë një enë me ujë të ftohtë për të gjithë fansat e saj dhe ajo kërkon vetëm të ruajë integritetin e saj: ” Na vjen keq që po ndahemi. Për mirëqenien e fëmijëve, të cilët janë prioriteti ynë më i lartë Ne kërkojmë respekt për privatësinë”, tha ajo pas ndarjes nga Pique.

Gjëja e fundit që ka bërë bujë ka qenë videoja që vetë Shakira ka shpërndarë në rrjetet e saj sociale dhe me të cilën mëson të kërcejë, përgëzoj këdo që e sheh: a është vërtet kolumbianja shtatzënë? Sepse për shkak të lëvizjeve dhe qëndrimeve që ai merr në këtë tutorial, disa kanë menduar drejtpërdrejt për këtë mundësi.

Mos harroni, meqë ra fjala, që ju përgëzoj, kënga e saj e fundit me Rauw Alejandro, mund të përmend drejtpërdrejt muajt e fundit të lidhjes së saj me Gerard Pique.

Një mesazh i fshehur që fansat e analizojnë me detaje dhe që ende nuk është konfirmuar nga vetë Shakira. /albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Shakira (@shakira)

Shtuar 23.06.2022 18:19