Mos u habisni! Kaq para paguhet Atdheu për 1 postim në Instagram

Konkurrentët e emisionit “Për’puthen” janë kthyer në personazhet më të ndjekur të këtyre muajve në media e rrjete sociale dhe gjithçka rreth tyre përbën interes të madh për publikun.

“Për’puthen” është programi që po prodhon personazhe më të ndjekur të këtyre muajve në media e rrjete sociale.

Si personazhet më të përfolur të momentit dhe më të komentuarit në rrjete sociale, ata janë të kërkuar momentalisht për reklamime të bizneseve të ndryshme dhe po përfitojnë shuma të mëdha parash.

A e dini sa paguhet Atdheu nga rrjeti social Instagram?

Sipas “Express”, ai paguhet 500 euro për një postim, duke ia kaluar edhe personazheve VIP që kanë vite në ekran. /albeu.com/

 

Shtuar 3.05.2021 06:05