Ktheu lokalin në pikë bastesh, kapet 35 vjeçarja dhe një tjetër

Policia e Tiranës ka arrestuar dy persona, konkretisht një burrë dhe një grua pasi organizonin lojëra të paligjshme fati.

Policia bën me dije se u arrestuan K. K., 35 vjeçe dhe S. R., 33 vjeç.

Ishte 35 vjeçarja ajo e cila në lokalin e marrë me qira po punonte bashkë me 33 vjeçarin duke Këta dy persona organizuar lojëra të paligjshme të fatit.

Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme.

 

Shtuar 21.06.2021 08:32