Kroacia dhe Çekia ndajnë pikët (VIDEO)

Kroacia dhe Çekia nuk kanë shkuar më shumë se barazimi 1-1 në ndeshjen e dytë të Grupit D, shkruan Albeu.com.

Schick realiozoi i pari për 0-1 në minutën e 37′ duke u treguar i saktë nga pika e bardhë.

Me fillimin e pjesës së dytë Kroacia barazoi shifrat 1-1 me Perisic.

Kroacia mban vendin e 3 me 1 pikë, ndërsa Çekia vendin e parë me 4 pikë.

Ndërkohë, ndeshjen e radhës Kroacia e luan ndaj Skocisë, ndërsa Çekia ndaj Anglisë. /albeu.com/


Shtuar 18.06.2021 19:57