Elvana Gjata takon Ramush dhe Anita Haradinajn, ka për ta një dhuratë speciale

Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar, por jo vetëm Elvana Gjata së fundmi ka takuar nga afër Ramush dhe Anita Haradinajn.

Ky takim, vjen pak pasi këngëtarja lançoi palbumin e saj më të ri, që mban titullin “Çelu”. Elvana zgjodhi pikërisht çiftinHaradinaj për t’i dhuruar albumin e saj.

“Elvana Gjata na nderoi duke na e dhuruar nje album me plot dashuri qe vetem ajo di te krijoi!! Faleminderit per cdo emocion, cdo dashuri dhe plot sentiment ne secilin varg te seciles kenge, ka shkruar Anita teksa sjellë foton me këngëtaren.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anita Mucaj (@amucaj)