999 rezultate për

familjar

Shqiptari që grabiti shtëpitë e Becker dhe Anelka në Angli, çfarë dinë familjarët? Në fshatin Gjorm të Vlorës, familja e shqiptarit që terrorizoi Londrën me plaçkitje për 10 vite më radhë nuk dinte asgjë
VENDIMI/ Qeveria i paguan 103 mijë euro familjarëve të viktimave të "21 Janarit" (FOTO LAJM) Përveç problemeve të shumta që demonstrata dhe vrasjet e "21 Janarit" i shkaktuan shtetit dhe shoqërisë shqiptare, tashm
Sheh në ëndërr një familjar apo dikë që dashuroni, zbuloje çfarë do të thotë Sigmund Frojd, ‘babai’ i psikanalizës, kishte thënë se ëndrrat i pasqyrojnë dëshirat tona në botën reale. Sidoqoftë, tje
"E filmuan vajzën dhe ja vendosën nënës në gji", familjarët protestojnë pas vdekjes së Rexhinës Një ngjarje e rëndë ndodhi para dy ditësh në maternitetin e Elbasanit. Rexhina Debrova 25-vjeç, ndërroi jetë në sall
Fëmijët pa prindër që u kthyen nga Siria iu jepen familjarëve në Kosovë Në valën e kthimit nga Siria, pos grave dhe fëmijëve të tyre, pati edhe fëmijë që u kthyen të vetëm, pa prindër. Për nën
Familjarët e xhihadistëve kthehen nga Siria në Kosovë Dhjetëra gra dhe fëmijë, të afërm të xhihadistëve nga Kosova që kanë luftuar në Siri, u kthyen në Prishtinë të shtunën n
Burri i saj nuk besonte në Zot, familjarët e aktores kosovare porositin vrasjen Lezja, aktorja jona e dashur, së fundi e kthyer fuqishëm në skenë me hitin “Lulja n’saksi”, është ndër artistët më të re
Djali në koma, Mira Kazhani reagon për herë të parë për aksidentin Pas disa ditësh ka reaguar edhe gazetarja Mira Kahani pas aksidentit që pati me një të ri i cili ndodhet në koma. Kaz
Familjarët tërheqin trupin e Admir Muratajt, ku do të varroset Familjarët e Admir Muratajt kanë mundur të tërheqin trupin e tij nga morgu gjatë paradites së sotme duke vendosur kështu
Familjarët e Admir Muratajt presin në dyert e morgut për të tërhequr trupin (FOTO LAJM) Admir Murataj një nga grabitësit e miliona eurove në aeroportin e Rinasit mbeti i vrarë pas një shkëmbimi zjarri me FNSH
E njohu gruaja, familjarët e grabitësit të vrarë në Rinas shpërthejnë në lot (FOTO LAJM) Bashkëshortja e Admir Muratajt, Albana Murataj së bashku me familjarë të tjerë është marrë në pyetje nga policia ditën e
Rexhaj zbulon familjarët e politikanëve që janë punësuar në shtet Sali Rexhaj, ish-aktivist politik në Kosovë, tani mërgimtarë në Zvicër, përmes një postimi në Facebook, ka thënë se krye
Zeka nxjerr emrat e partisë të tij që po punësojnë familjarët Deputeti i Kosovës, Milaim Zeka, i cili është hyrë në Kuvend me Nismën për Kosovës, e cila më pas ndërroj në Nisma Socia
A do të fejohet Anika me Shivain? Më në fund dita e shumëpritur për Shivain dhe Anikën erdhi. Të gjithë janë të lumtur që më në fund ata po kurorëzojnë
Nga vajza e Zhejit te vëllai i Çanit dhe djali i Zogajt. Familjarët e vip-ave që u shkarkuan nga Cakaj Ministri i Jashtëm në detyrë, Gent Cakaj ka marrë vendimin për të bërë disa ndryshime në sektorin që mbulon. Fillimisht
Spanja mbetet pa trajner për sfidën ndaj Maltës Spanja do të luajë sot në transfertë ndaj Maltës një ndeshje e lehtë në letër për skaudrën iberike. Por në këtë sfidë
“E shante dhe e keqtrajtonte”, fqinjët mbështesin djalin që vrau babain Selman Alija, i cili u arrestua nga Policia e Tiranës për vrasjen e babait të tij Fejzi Alija është shfaqur në Gjykatën
Familjarët e politikanëve po punësohen në Telekom, a ka ligj që i ndal? Në prag të përgatitjes për privatizim të Telekomit, partitë në pushtet, me theks të veçantë AAK-ja e kryeministrit Ramus
"Më vendosën thikën në kokë", kryefamiljari në Mallakastër rrëfen tmerrin e grabitjes Përparim Merdani është kryefamiljari i shtëpisë së grabitur me dhunë dy ditë më parë në fshatin Greshicë të Mallakstrës.
Habit Fero: Jam djal familjar, punoj për bukën e gojë Reperi shumë i komentuar në media, si për këngët e tij që kthehen në hite, sherret, jetën private, Fero është i ftuar në