999 rezultate për

dukej

Nuk i dridhet qerpiku, Luana zbulon si dukej para 10 dhe 20 vitesh (FOTO LAJM) Luana Vjollca është kthyer në një nga këngëtaret më të suksesshme, këngët e së cilës kanë arritur të thyejnë rekorde që
Si dukej bota rreth 100 vjet më parë (FOTO LAJM) A keni menduar ndonjëherë se dukej bota rreth 100 vjet më parë? Këtu janë disa imazhe nga viti 1919 për të parë se si is
Dhurata Dora nostalgjike, si dukej kur ishte vetëm 11 vjeç (FOTO LAJM) Dhurata Dora është kthyer ndër këngëtaret më të suksesshme dhe të dashura shqiptare. Hap pas hapi këngëtarja dëshmon
Drini Zeqo zbulon se si dukej 15 vite më parë (FOTO LAJM) Drini Zeqo është ndër moderatorët më të dashur të familjeve shqiptare për më shumë se një dekade. Ndonëse tani është
Ndryshim total, si dukej Alba Hoxha para se të bëhej e famshme (FOTO LAJM) Alba Hoxha është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit dhe çdo e re nga jeta e saj përbën kuriozitet pë
Angela Merkel gati sa nuk rrëzohet: "Kam pirë tre gota" Kancelarja e Gjermanisë, Angela Merkel, e cila u ndje keq teksa i dridhej trupi gjatë takimit me prsidentin e Ukrainës,
Si dukej Vuçiçi 39 vite më parë (FOTO LAJM) Radio Televizioni i Serbisë së fundmi në kuadër të emisionit “Trezor” ka transmetuar xhirimet e vitit 1980 të manifestim
Rihanna e mrekullueshme në një darkë private (FOTO LAJM) Pas paraqitjes së ‘zjarrtë’ që ajo kishte, në fotosesionin e fundit ku u shfaq me një veshje leopardi, ajo vazhdon të be
Nuk do e besoni si dukej Armina Mevlani vite më parë (FOTO LAJM) Armina Mevlani është një nga vajzat më të bukura të showbizit shqiptar. Armina gjithashtu është dhe një blogere dhe ka n
Me faqe të kuqe dhe e pafajshme, si dukej Emily Ratajkowski kur ishte fëmijë (FOTO LAJM) Emily Ratajkoëski është padyshim një nga modelet më të dashura në të gjithë botën. Bukuria dhe hijeshia e saj e ka bërë
Afërdita Dreshaj bëhet nostalgjike, shikoni si dukej ajo para famës (FOTO LAJM) Afërdita Dreshaj prej vitesh ndodhet në SHBA. Ajo është një nga modelet dhe këngëtaret më të dashura për publikun shqipt
Po Armina Mevlani si dukej në Kanë (FOTO LAJM) Mes shumë personazheve me famë botërore në festivalin e Kanës, paska qenë dhe Armina Mevlani. E veshur me një fustan
Modelja e famshme ekspozon linjat bombastike(FOTO LAJM) Është një prej femrave më seksi në botë. Modelja e famshme, Anastasia Kvitko edhe një herë ka ‘çmendur; me format e s
Tayna kthen kokën pas, shikoni si dukej ajo para 3 vitesh (VIDEO) Tayna është një nga reperet më të dashura për publikun shqiptar por jo vetëm. Ajo gjithashtu është tepër aktive në rr
Zajmina provokuese në makinën luksoze (FOTO LAJM) Zaimina Vasjari mbete ndër emrat më të komentuar në mediat rozë. Këngëtarja e njohur, edhe me imazhet që publikon arrin
Sot një yll i vërtetë, por si dukej Genta Ismajli vite më parë (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, këngëtarja e njohur Genta Ismajli festoi 35-vjetorin e saj të lindjes. Miq e kolegë të shumtë e urua
Pamela Anderson: Jam në shok, dukej shumë keq Ish Ylli i filmit “Baywatch”, Pamela Anderson sulmoi qeveritë e Ekuadorit, Britanisë dhe SHBA’së për arrestimin e themel
Ilda Bejleri tepër joshëse me kostumin e zi (FOTO LAJM) Ilda Beljeri ka sjellur fotografi të reja në llogarinë e saj personale në ‘Instagram’. Moderatorja e njohur si në çdo
Ç'po ndodh në tunelet e errëta të Gjadrit: Aty ku avioni zhdukej në pak sekonda Një reportazh të veçantë i ka kushtuar bazës ajrore të Gjadrit, agjencia franceze AFP. Sipas saj në malet e Shqipërisë f
Para dhe pas, si dukej Jonida Maliqi 11 vjet më parë (FOTO LAJM) Jonida Maliqi shpesh është akuzuar për operacione plastike, të cilat Jonida nuk i ka pranuar. Mirëpo, mëngjesin e sot