999 rezultate për

bashke

Mori postin e Presidentes, Osmani i bën thirrje të gjithëve të bëhen bashkë Një ditë pasi mori detyrën e presidentes së Kosovës, pas dorëheqjes së Hashim Thaçit, Vjosa Osmani deklaroi sot se është
Janë bashkë që ç'ke me të, Loredana dhe Mozzik sërish "mat" (FOTO LAJM) Mozzik dhe Loredana përfliten prej kohësh se janë rikthyer sërish në krahët e njëri-tjetrit. Dyshimet lindën pak javë më
Arrestohet 30 vjeçari pasi dhunonte dhe kërcënonte bashkëshorten, çfarë iu gjet në banesë Policia e Tiranës ka parandaluar një krim në familje duke arrestuar një 30 vjeçar pasi ushtronte dhunë psikologjike ndaj
A votoi Kim Kardashian për bashkëshortin në zgjedhje?! Detaji që zbulon gjithçka Kanye West, partneri i Kim Kardashian, garoi këtë vit në zgjedhjet presidenciale në ShBA dhe fansat kanë njëzëri një pye
"CR7 nuk ka mësuar italisht, nuk respekton bashkëlojtarët dhe Italinë" Cristiano Ronaldo është quajtur “injorant”, nga Pasquale Bruno, dhe ish-mbrojtësi i Juventusit ka deklaruar se ylli port
Roberti dhe Nora bëhen bashkë për arsyen e veçantë Pas kaq shumë kohësh që prej ndarjes, Robertin dhe Norën do i shohim sërish bashkë në ekran. Nora do të jetë e ftuar në
Të dënuar për vrasje, por jo vetëm: Kush janë dy emrat e tjerë që i shtohen listës së OFL Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë dy personave, banues n
I dënuar në Itali, kapet në Tiranë 41 vjeçari me qëllim ekstradimi Një 41 vjeçar i shpallur në kërkim, është arrestuar nga policia e Tiranës me qëllim ekstradimi drejt Italisë. Nga Se
Ish-e dashura këngëtare shfaqet me Kim Jong-un, bashkëshortja nuk shihet prej muajsh Një ish-e dashur e udhëheqësit komunist të Koresë së Veriut, është shfaqur së fundmi në mënyrë misterioze përkrah tij, g
Historia rrëqethëse e Xhesilaidës: Bashkëjetoj që 1 vjeçe me një gyp të tmerrshëm Në fshatin Zharnec të Lushnjës, 14-vjeçarja Xhesilaida ulët shpesh tek ky cep i shtëpisë. Shkruan në ditar mendimet, dës
Të gjithë po e prisnin bashkëpunimin, ç'ndodhi mes Majk dhe Ledrit Reperi Majk një ndër artistët më të veçantë në shoëbizin shqiptar do të sjellë një bashkëpunim të fuqishëm. Përmes nj
Përfundon takimi Zaev-Rama-Vuçiç, e ftojnë Hotin t'i bashkohet mini-Shengenit Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, ai i Shqipërisë Edi Rama dhe Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq u ta
A mund të ketë bashkëqeverisje me Partinë Socialiste? Përgjigjet demokrati Oerd Bylykbashi thotë se, opozita do të ndjekë strategji dhe taktikë elektorale për të marrë sa më shumë vota në zgjedhj
Po luajnë me ne? Mozzik dhe Loredana fotografohen sërish bashkë Loredana erdhi sërish dje në Kosovë dhe neve direkt na shkoi mendja te Mozzik dhe me të drejtë. Nuk kanë kaluar as 24
Në mbështetje të Trump, Bleona bën bashkë shqiptarët në Amerikë (FOTO LAJM) Artistja e njohur shqiptare, Bleona Qereti, e cila prej vitesh vazhdon karrierën në Amerikë ka treguar me një video të p
Më e dashuruar se kurrë, Agnesa Hadërgjonaj uron të dashurin e ri: U plakshim bashkë (FOTO LAJM) Pasi i dha fund martesës me ish bashkëshortin, me të cilin ka dhe një vajzë, duket se Agnesa Hadërgjonaj ka gjetur dashu
Plagosën me sende të forta 56 vjeçarin, arrestohen 4 persona në Vlorë Policia e Vlorës ka vënë në pranga katër po persona të cilët në bashkëpunim me njëri tjetrin kanë plagosur me sende të f
E kërcënoi se do i tregonte bashkëshortes, merret vendimi për oficerin që vrau të dashurën Timothy Brehmer, oficeri që mbyti të dashurën e tij, pasi kjo e fundit e kërcënoi atë se do t’i tregonte gruas së tij pë
Agron Llakaj kaloi COVID-19 bashkë me bashkëshorten: Më në fund ia dolëm! (FOTO LAJM) Agron Llakaj ka zbuluar ditën e sotme se ai dhe bashkëshortja e tij, Konstandina, kanë fituar betejën me Covid-19. A
U fut në Kuvend nga PD, Alimadhi i vetëofrohet Ramës: Jam gati të bëj pakt me djallin! Kryetari i partisë Balli Kombëtar, deputeti i opozitës parlamentare, Adriatik Alimadhi, i dalë nga listat e PD, ka dekla