Super ndeshje në Olimpico, Inter barazon shifrat (VIDEO)

Inter ka arritur të barazojë shifrat me anë të një 11 metërshi në minutën e 80-të të lojës.

Calhanoglu ka marrë përsipër të ekzekutojë këtë penallti dhe e ka dërguar mjeshtërisht në rrjetë./ h.ll/albeu.com

Shikoni golin

Shtuar 11.05.2022 22:42