Ibra dhe Messias rikthejnë Milanin te fitorja, Napoli turpërohet keq fare (VIDEO)

Milani është rikthyer te fitorja në Serie A duke mposhtur 0-3 Genoan me golat e Ibra 10′, Messias 45′ 61′.

Kuqezinjtë mbajnë vendin e dytë me 35 pikë, një pikë më pak se Napoli kryesues.

Ndërkohë, Napoli ka shpërdoruar avantazhin e dyfishtë me golat e Ruiz dhe Mertens, pas Sassuolo barazoi me Scamacca dhe Ferrari. /albeu.com/


Shtuar 1.12.2021 22:44