Formacionet zyrtare Juventus -Sassuolu, Dybala e Chiesa nga minuta e parë

Juventus dhe Sassuolo kanë shpalosur zyrtarisht 11 titullarët për sfidën e sotme që do të luhet në orën 18:30.

Bie në sy Dybala dhe Chiesa që  do të startojnë si titullar që nga minuta e parë.

Gjithashtu dhe Perin do të jetë “ gardiani” titullar për portën e “zonjës së vjetër”.

Formacionet zyrtare:

 


Shtuar 27.10.2021 17:36