Depay mund të kërkojë largimin nga Barcelona

Sipas “El Nacional”, Depay ishte i lumtur me prezencën e Koeman se sa me atë të Xavit.

Për këtë gjë besohet se Depay nuk po ndjehet mirë tek klubi spanjoll edhe pse u transferua në merkaton e verës me ngulm nga Koeman dhe Barcelona.

Dyshohet se Depay është gati t’i kërkojë klubit ta përdori në merkaton e janarit për ta këmbyer me një klub tjetër./h.ll/albeu.com


Shtuar 6.12.2021 16:40