CHAMPIONS/ Barazohet sfida mes PSG-së dhe Manchester City-t (VIDEO)

Pas pjesës së parë të mbyllur në avantazhin minimal të vendasve, djemt e Guardiolas  kanë reaguar në të dytën.

Një krosim pa pretendimi i De Bryune ka kaluar gjithë pasqyrën e portës duke befasuar dhe portierin Navas për të përfunduar në rrjetë në minuën e  64’ /albeu.com/


Shtuar 28.04.2021 22:26