Befasohet Chelsea, Dinamo Zagreb kalon në avantazh (VIDEO)

Chelsea është befasuar në fillim të ndeshjes.

Kroatët kanë kaluar në avantazh me anë të Petkovic në minutën e shtatë pas një aksioni të bukur. Në krahun e djathtë është dhënë një top i gjatë dhe Petkovic ka shënuar me kokë./ h.ll/albeu.com

Shikoni golin

Shtuar 2.11.2022 21:10