Nga Fatos Nano te Pirro Çako, 10 divorcet që trazuan shqiptarët (FOTO LAJM)

Rastet e divorceve fatkeqësisht po dëgjohen çdo ditë e më shumë, por kur bëhet fjalë për njerëz të famshëm dhe të rëndësishëm lajmi merr përmasa të tjera.

Megjithatë jeta vazhdon ndaj me kalimin e kohës një pjesë e mirë e tyre ia ka dalë të krijojë marrëdhënie të tjera dhe në shumicën e rasteve personazhet e njohur ruajnë një raport korrekt me ish-partnerin/en, me të cilin/ën kanë edhe fëmijë.

Në fotogalerinë e mëposhtme ju rikujtojmë 10 prej këtyre divorceve që kanë bërë më shumë zhurmë në Shqipëri./albeu.com/


Shtuar 1.04.2021 10:34