“Me opinionisten e jetës”, Bora Zemani publikon fotografinë me nënën (FOTO LAJM)

Për disa muaj me radhë, moderatorja e njohur, Bora Zemani, ka qenë në qendër të mediave rozë.

Kjo ka ardhur jo vetëm për emisionin që ajo drejton, por edhe për faktin se u përfshi në një trekëndësh dashurie me aktorin Donald Veshaj dhe Këngëtaren Beatrix Ramosaj.

Mirëpo, pavarësisht gjithçkaje, Bora vazhdon me përditshmërinë e saj. Ajo drejton çdo ditë emisionin e saj dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka postuar në Instagram një fotografi me nënën e saj, të cilën e ka konsideruar opinionisten e jetës.

“Me opinionisten e jetes sime”, ka shkruar Bora krahas fotos./albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)


Shtuar 19.12.2021 14:12