Të ndarë, por Loredana surprizon me gjestin për Mozzik në mes të koncertiti (VIDEO)

Ata i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre vetëm pak muaj më parë.Bëhet fjalë për reperët Loredana Zefi dhe Mozzik, të cilët konfirmuan ndarjen në një postim në rrjete sociale duke shkruar se janë shumë kokëfortë dhe se nuk mund të kenë një lidhje të shëndetshme.

Artistja theksoi që pavarësisht problemeve, dyshja kanë përgatitur një album dhe do t’i jetë gjithnjë mirënjohëse Mozzikut sepse i ka falur dhuratën më të bukur në jetë, vajzën, Hanën.

Në një koncert të fundit, Loredana ka interpretuar para të gjithëve hitin e Mozzik të titulluar “Madonna”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LOREDANA🖤{27k} (@loredanafc_)


Shtuar 7.12.2021 11:17