Pjesë e emisionit “Ellen Show”, Rita publikon pamjet (FOTO LAJM)

Rita Ora, do të bëhet pjesë e emisionit të famshëm “Ellen Show”, ky lajm është bërë i ditur nga vet këngëtarja pas një postimi në Instagram.

Artistja ka ndarë me ndjekësit disa fotografi, me të cilat paralajmëron performancën në emisionin e Ellen DeGeneres.

Rita për këtë paraqitje ka zgjedhur një fustan të bardhë dhe të gjatë, i cili është i hapur tek pjesa e këmbëve./albeu.com/

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)


Shtuar 17.03.2021 13:51