Para 17 vitesh, po të njëjtën pamje mban edhe sot, e gjeni dot për kë këngëtare bëhet fjalë (FOTO LAJM)

Padyshim që sot është një nga këngëtaret më të preferuara të publikut, këngët e saj janë kthyer në hite. Madje fama e Encës ka kaluar edhe jashtë kufijve shqiptar.

Por gjithmonë kurioziteti për figurat publike kalon përtej asaj që tregojnë në ekran. Enca ka shuar këtë kuriozitet për ndjekësit e saj në Instagram ku ka publikuar disa foto nga adoleshenca dhe fëmijeria.

Duhet pranuar se tiparet e këngëtares mbeten të njëjtat edhe sot, nisur nga lumi i komenteve për ndërhyrje estetike.


Shtuar 29.03.2022 16:44