Nusja e aktorit Petrit Malaj jep lajmin e ëmbël, shtatzënë për herë të dytë (VIDEO)

Sara Karaj është prej shumë vitesh ne rolin e blogeres ku ka fituar dhe zemrat e shqiptarëve. Ajo ndiqet nga 100 mijë persona në Instagram dhe intervistat e saj televizive janë gjithmonë në rritje.Së fundmi ka hapur edhe linjën e saj të kozmetikës ku po arirn mjaft sukses.

Por jo të gjithë e dini se ajo është partnerja e djalit të aktorit dhe politikanit Petrit Malaj me të cilin ka edhe nje djale, Tomas. Sara ka zbuluar sot lajmin e ëmbë se është shtatzënë për herë të dytë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara Karaj (@sara.karaj)