Nuk i rezistojnë dot njëri-tjetrit, Kim Kardashian dhe Kanye West kapen mat pas divorcit (FOTO LAJM)

Me datë 19 Shkurt të këtij viti, Kim Kardashian dhe Kanye West vendosën t’i japin fund martesës së tyre, duke ndarë kujdestarinë e katër fëmijëve.

6 muaj pas ndarjes, dyshja janë kapur mat së bashku. “US Magazine” raporton se Kim dhe Kanye janë fotografuar duke drekuar me njëri-tjetrin në Malibu.

Nuk dihet nëse ky takim nënkupton një mundësi të dytë, apo i referohet miqësisë që kanë ruajtur edhe pas ndarjes.


Shtuar 21.08.2021 09:57