Prindërit e Caroline i ndryshojnë mbiemrin vajzës, Babis reagon i revoltuar nga burgu

Prindërit e Caroline e cila u vra mizorisht nga bashkëshorti i saj Babis Anagnostopoulos kanë vendosur që vajzës së vogël ti ndryshojnë mbiemrin.

Ndërkohë në lidhje me këtë vendim ka reaguar Babis, i cili e ka quajtur të padrejtë që vogëlushes Lidia ti hiqet mbiemri i tij.

Mediat greke bëjnë me dije se një i burgosur është shprehur se Babis lajmin për ndryshimin e mbiemrit të të bijës e ka marrë vesh nga mediat dhe është shprehur shumë i revoltuar, pasi nuk e priste një reagim të tillë nga prindërit e Carolinës.

Ai është i mërzitur dhe nuk dëshiron që vajza e tij të mos ketë emrin e tij. Ai e do shumë atë. Është i dërrmuar”, ka thënë i arrestuari, i cili ka rrëfyer vrasjen e fatkeqes Caroline./abcnews.al

 

 


Shtuar 1.12.2021 11:57