“Ezel” bëhet baba, zbulohet gjinia e bebit (FOTO LAJM)

Kenan Imirzalioglu do të mbahet mend për rolin e tij në serialin “Ezel”, por tani jeta e tij ka marrë tjetër drejtim. Aktori është baba i një vajze 1 vjeç dhe së shpejti do të bëhet me një tjetër beb. Bashkëshortja e tij Sinem Kobal është shtatzënë dhe mediat turke raportojnë se çifti do të bëhen sërish me vajzë.

Sinem dhe Kenan i vendosën vajzës së parë emrin Lalin ndërsa tani po mendojnë për emrin e vajzës së dytë.

Çifti u martuan në vitin 2016 me një dasmë me shumë të ftuar personazhe VIP.


Shtuar 1.12.2021 11:53

Tags: ,