Përmbyset makina në Levan-Tepelenë, lëndohen tre anëtarët e një familjeje

Nja aksident ka ndodhur në aksin Levan-Tepelenë, në afërsi të fshatit Frakull. Një mjeta ka dalë nga rruga dhe është përmbysur në kanal.

Mësohet se nga aksidenti janë lënduar tre anëtarë të një familjeje që po udhëtonin për në Vlorë.

Policia dhe ambulanca kanë mbërritur në vendngjarje. Hetimet për zbardhjen e ngjarjes kanë nisur./albeu.com

 

 


Shtuar 10.10.2021 10:34