Për pak sa nuk u dogj vetë, ish e dashura i vendos flakën motorrit 31 mijë dollarësh (VIDEO)

Policia në Bangkok, Tajlandë, arrestoi të dyshuarën për zjarrvënie Kanok Wan, 36 vjeç,

Ajo i vuri flakën motorit të ish të dashurit të saj me benzinë dhe duke e ndezur atë pasi ai refuzoi të kthehej me të.

Por në momentin që po sperkante me benzinë motorin duke i vendosur flakën rrezikoi jo pak të digjej vetë. /albeu.com/


Shtuar 28.06.2021 20:08