Dalin pamjet e aksidentit të rëndë ku makina goditi 5 persona (VIDEO)

Më 27 shtator 2021 kishte ndodhur një aksident në aksin Prishtinë-Gjilan saktësisht në Veterik, ku një makinë kishte goditu pesë këmbësorë.

Si pasojë e këtij aksidenti këmbësorët kishin pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit kanë marrë trajtim mjekësor.

Në rrjetet sociale janë publikuar pamjet e këtij aksidenti të rëndë, të kapura nga kamerat e sigurisë ku shihet momenti kur vetura godet këmbësorët. /albeu.com/


Shtuar 4.10.2021 13:36