Bilancet e fundit me Covid-19 në Shqipëri

MSH ka publikuar të dhënat më të fundit e rasteve me Covid-19.

Sot u regjistruan 149 raste të reja, 27 të shëruar dhe 1 humbje jete në 24 orët e fundit.

Aktualisht janë 763 pacientë aktivë me COVID-19 në të gjithë vendin. /albeu.com/

Statistika (06 Gusht 2021)

Raste të reja ditore 149

Të shëruar në 24 orë 27

Të shtruar në spitale 27

Humbje jete në 24 orë 1

Testime ditore 3,753


Shtuar 6.08.2021 18:45