Asnjë vdekje dhe 11 raste të reja me Covid-19 në Kosovë

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë regjistruar 11 raste të reja me Covid-19 dhe asnjë vdekje.

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se janë shëruar 11 qytetarë, ndërsa umri i përgjithshëm i të shëruarve është 157.925.

Numri i rasteve aktive është 314./albeu.com

 

 


Shtuar 15.12.2021 15:08