999 rezultate për

shehu

Policia fshehu ngjarjen: Zbulohen 10 parcela drogë në Krujë Kruja është një ndër qarqet më problematike për kultivimin e hashashit. Policia ka ndërmarrë një aksion në fshatrat
Talenti shqiptar që po shkëlqen te Levante Jo vetëm Armando Sadiku dhe Enis Bardhi, pjesë e klubit të Levantes është edhe futbollisti tjetër me origjinë shqiptare.
Jonida Shehu do të rikthehet sërish në Top Channel, cila është surpriza Sezoni i ri në televizionet shqiptare ka vetëm pak që ka nisur de mesa duket janë rezervuar edhe shumë surpriza të tjera
Zhduket lënda e Aulon Zekës, a po bëhet ndonjë pabesi për të fshehur krimin? Afrim Zeka, babai i të vrarit Aulon Zeka, është ankuar se lënda ndaj djalit të tij ka humbur dhe për këtë arsye nuk ësht
Kujdes! Problemet e fshehura shëndetësore që po ju dëmtojnë kockat Artriti reumatoid është një sëmundje autoimunitare, ku sistemi mbrojtës i trupit sulmon artikulacionet dhe kockat, sidom
Korça gëlonte nga agjentët e huaj në '79: Dosja e dënimit të Kadri Hazbiut dhe Feçor Shehut Vetëm pak javë pas ngjarjes së 18 dhjetorit të largët vitit 1981, kur kryeministri Mehmet Shehu u gjet i vdekur në dhomë
Ish-banorja e BB i jep fund beqarisë, martohet fshehurazi Ish-banorja e shtëpisë së "Big Brother", Dona Pjetri, i ka habitur të gjithë ndjekësit në Instagram kur në profilin e sa
U la jashtë TV Klan? Nevina Shtylla kapet mat në ambientet e një televizion tjetër Ndërkohë që na ndajnë vetëm katër ditë nga nisja e sezonit të ri televiziv, “Tv Klan” tashmë ka publikuar promon e progr
Ishte fshehur tek këpucët, gjarpri i rrezikshëm tmerron familjen (FOTO LAJM) Prania e gjarpërinjve është normale në Australi, megjithatë ndodh që ata janë helmues duke ngritur alarmin tek banorët l
Luana e mban të fshehur, Getoari nxjerr foton me Krenarin Moderatorja Luana Vjollca tashmë i ka hyrë seriozisht muzikës dhe tashmë po zhvillon edhe koncerte. Ndërkohë, nëpër m
Vrau çunin e xhaxhait, Anglia në alarm për shqiptarin e rrezikshëm Policia anglezë kanë shpallur në kërkim një shqiptar të rrezikshëm. Granit Shehu, 34 vjeç, (datlindja 14. 01. 1984) k
Do të largohet nga Portokallia? Xhemi Shehu tregon planet Xhemi Shehu është një ndër moderatoret më të dashura për publikun. Ajo tahmë prej vitesh moderon në emisionin Portoka
I fshehu me duar, por kamerat kapin "asetet" e Kimit (FOTO LAJM) Edhe pse u përpoq që kamerave t'i shmange pjesët më intime të saj, copa që kishte veshur nuk ia lejoi atë. Kështu, Ki
Messi i bie pianos? Kjo video me talentet e fshehura të lojtarëve do ju habis Jemi mësuar që yjet e futbollit ti shohim vetëm në ekranet e televizorit apo nga shkallët e stadiumit, dhe sigurisht i n
Xhemi Shehu rrëmben vëmendjen e të gjithëve, fustani i dytë mahnit të ftuarit (FOTO LAJM) Xhemi shehu është mike e Ledion Liços prej vitesh. Ajo ishte një ndër të ftuarat speciale në ceremoninë martesore të
Djali i deputetit kërcënoi me jetë oficerin? Reagon Policia e Shtetit Drejtoria e Policisë në Tiranë ka reaguar për denoncimin e bërë nga ish kryeministri Berisha. Referuar mesazhit thuhe
"Djali i deputetit socialist ka përdhunuar një vajzë", reagon policia Ish-kryeministri Sali Berisha ka treguar se policia po mban të fshehur ngjarjen ku djali i deputetit të PS-së ka përdhun
Veteranët kërkojnë zbardhjen e vrasjes që ndodhi para pak ditësh Organizata e Veteranëve të Luftës së UÇK-së ka reaguar në lidhje me vrasjen e veteranit Milit Shehu, vrasje kjo e ndodhu
Pas Ronaldos e ka radhën James, kolumbiani në telashe me Agjensinë e Tatimeve në Spanjë Organet fiskale spanjolle vazhdojnë të bëjnë “viktima” nga bota e futbollit. Këtë herë është futbollisti kolumbian James
Kapet në Holandë mbi 1 ton kokainë e fshehur mes peshkut Policia ka sekuestruar një sasi të madhe droge prej 1125 kg kokainë, është kapur në Roterdam. Droga mësohet se ishte