E FUNDIT/ Rekord i zi! 21 vdekje në 24 orët e fundit nga COVID-19
999 rezultate për

pajisja

Pajisja për përgjim është sekret shtetëror Ish-kryetari i Komisionit parlamentar për mbikëqyrjen e ndjekjeve të komunikimeve, Tito Petkovski, thotë se që kur ai ka
Huawei prezanton modelin e ri Honor (FOTO LAJM) Huawei, është duke punuar për të sjellë në treg modelin më të ri të telefonit Honor. Kompania kineze do të sjellë telefo
Evolimi 30 vjeçar i Macintosh (FOTO LAJM) Kompjuterat e parë destop Mac nga Apple, festojnë 30 vjetorin. Për herë të parë ai u prezantua nga Steve Jobs më 24 jana
ZTE sjell modelin Grand S3 me ekran 5.5 inç (FOTO LAJM) ZTE prezanton telefonin më të ri ZTE Grand S3 i cili vjen me disa karakteristika të avancuara. ZTE Grand S3 vjen me s
iPhone 7 në dy ngjyra (FOTO LAJM) iPhone 7 është pajisja më e re për të cilën po punon Apple. Mendohet se ai do të vijë në versionin e dy ngjyrave dhe do
Topat misterioz të Atlantikut (FOTO LAJM) Shkencëtarët duke studiuar fundin e Oqeanit Atlantik qindra kilometra në lindje të Barbados janë befasuar kur pajisja e
Samsung Galaxy S6 me kamer 20 megapikse Samsung-ut, Galaxy S6 është telefon i cili do të ketë kamera kryesore 20 megapikse me stabilizuesin optik të imazheve.
Ora e mençur pajisja më e fundit e Audit (FOTO LAJM) Ora e mençur Audi është ora që mundëson kontrollin e makinës. Ndër mundësitë që mund të përmendim është hapja dhe mbyllj
Apple sjell risi në modelin MacBook Air Apple po punon për versionin e ri të laptopit MacBook Air. Sipas “9to5Mac”, modeli që ka menduar kompania është një lapt
Xperia Z4 Ultra tableti Sony me ekran 12 inç Sony raportohet se ka gati tabletin e ri, Xperia Z4 Ultra, dhe atë do ta lansojë në fillim të vitit të ardhshëm për të g
Speed & Zinger telefonat më të fundit ZTE (FOTO LAJM) ZTE prezantoi dy telefona të rinj inteligjentë Android, ZTE Speed dhe Zinger. Telefoni inteligjent ZTE Speed operon
FitBit Surge, super-ora me GPS (FOTO LAJM) Kompania FitBit, e cila merret me prodhimin e pajisjeve që vishen, ka në plan të prezantojë tri pajisje të reja gjatë ja
Ja pajisja që iu duhet prindërve për t’u kujdesur për fëmijët (VIDEO) iPhone është pajisja që iu duhet prindërve për t’u kujdesur për fëmijët. Të paktën këtë gjë ka dashur të thotë Apple me
Pajisja që kthen orën normale në orë inteligjente Glance është një pajisje që mund të kthejë një orë normale në një orë inteligjente. E dizajnuar nga Kiwi Wearables, Glan
Kërkohet kutia e zezë e avionit të zhdukur Autoritetet australiane njoftuan se një luftanije e marinës me një pajisje të sofistikuar amerikane e cila mundëson kërk
Galaxy S5, në treg brenda tri javëve Samsung Galaxy S5 pritet të dalë në shitje gjatë mesit të muajit mars. Burime të besueshme të GSMArena janë shprehur se
Konfiskohet pajisja për shumëfishimin e parave në Prizren Një pajisje për shumëfishim të kartëmonedhava është sekuestruar sot nga policia gjatë një operacioni në Prizren. Gjatë
Google Nexus, smartphone i dytë me i mirë për lojra Nexus 5 eshte renditur si pajisja e dytë më e mire per lojra në bazën e të dhënave Rightware e rrahur vetëm nga iPhone 5
HTC prezanton HTC One prej ari (FOTO-LAJM) HTC prezanton telefonin inteligjent HTC One prej ari 18 karatësh. Mësohet se kompania e prodimit të smartfonëve ka plani
Nuk njeh Kosovën si shtet, Ukraina pengon edhe Kukësin Një risi në këtë tur të tretë Europa League dhe një punë shtesë administrative, por edhe financiare, është edhe pajisja