ZYRTARE/ Ndërpritet përfundimisht, Brazil-Argjentinë (FOTO LAJM)

Ndeshja mes Brazilit dhe Argjentinës u ndërpre përfundimisht pas vetëm 9 minutash lojë.

Në fakt autoritetet e Shëndetësisë së Brazilit, ndaluan 4 lojtarë të Argjentinës pasi duhet të hynin në karantinë pasi vinin nga Britania e Madhe.

Bëhet fjalë për Lo Celso, Buendia, Romero dhe Emi Martinez.

 


Shtuar 5.09.2021 22:13