E FUNDIT/ Sulm me armë në SHBA! Vriten katër persona, mes tyre dhe një foshnje (FOTO LAJM)

Një sulm me armë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në SHBA.

Deri tani, sipas informacioneve, bëhet me dije se kanë mbetur të vrarë katër persona, mes tyre dhe një foshnje.

Autoritetet po vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./albeu.com


Shtuar 5.09.2021 22:15