VIDEO / Dalin nga makina me flamuj shqiptarë dhe japin një pamje spektakolare, shqiptarët janë fjala e parë në Dusseldorf

Shqiptarët po zhvillojnë një tjetër performancë mbreslënëse jashtë shkallëve të stadiumit.

Ashtu si edhe ndaj Kroacisë, ne jemi bërë bashkë me tifozët spanjollë duke gëzuar dhe festuar së bashku.

Ndërkohë në një video të fundit duket qartë atmosfera në Gjermani, teksa një grup i madh i shqiptarëve kanë ndaluar makinat, kanë hipur mbi to dhe kanë nisur të valvisin flamurin tonë.


Shtuar 24.06.2024 15:47