“Shkërrmoqet” Italia, Werner shënon dy gola për dy minuta (VIDEO)

Gjermania është duke shkatërruar Italinë në “Borussia Park” në kuadër në ndeshjeve të grupit të Natios League.

Werner ka shënuar dy gola për dy  minuta, saktësisht 68, 69, duke e dërguar rezultatin e përgjithshëm në 5-0.

Shikoni KETU dhe KETU golat./albeu.com


Shtuar 14.06.2022 22:20