Sërish dhunë në Francë: Ndërpritet ndeshja e Kupës, Paris FC-Lyon (VIDEO)

Ndeshja ndërmjet Paris FC dhe Lyon, e vlefshme për Kupën e Francës, është ndërprer pas pjesës së parë.

Pas 45 minutëshit të parë, ku rezultati është 1-1, tifozët vendasë dhe mysafirë krijuan një situat kaotike në tribunat e stadiumit, duke filluar përleshjet mesveti.

Edhe pse kanë kaluar më shumë se 40 minuta që prej përfundimit të pjesës së parë, skuadrat ende nuk janë kthyer në fushë për të vazhduar pjesën e mbetur të takimit.


Shtuar 17.12.2021 23:04