Këta janë 2 banorët e eliminuar sot nga Big Brother VIP

Mbrëmjen e sotme pasi Meridiani i nxorri të gjithë në nominim personi më pak i votuar u vendos që të dilte nga shtëpia.

Sigurisht që lufta tashmë me ndarjen e grupeve është bërë akoma më e ashpër. PM dhe Dagz janë larguar nga shtëpia ku është shoqëruar me mërzi nga banorët.

Pas takimit me babin e Sarës në fund të të fundit tashmë kjo pritej. /albeu.com/


Shtuar 17.12.2021 23:21